ja

Cześć! To ja

Ja bez i-mienia.

Jestem  Gcmbxb. Zwykłą 20-latką, żyjącą każdą chwilą. Obecnie jestem szczęśliwą dziewczyną z dwoma psami, która żyje w przekonaniu, że można zrobić naprawdę wiele w swoim życiu. Wystarczy tylko mieć do tego chęci i odpowiednią motywację. Na co dzień pracuję i studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną.

https://pl.pinterest.com/pin/6051780735620686/

 Nie zamierzam jednak zostać dziennikarką ponieważ jest to zawód , który zbiera przetwarza i przekazuje informacje o świecie. Przeraża mnie jednak w jaki sposób się to dzieje, do jakich absurdalnych czynów się posuwają by zdobyć informację. I jaką tandetę przekazują. Uwielbiam sport a zwłaszcza spacery w piękne słoneczne dni. A poranki zawsze zaczynam od kawy, i nie wyobrażam sobie inaczej. Mieszkam z dwoma pupilami, czyli dwoma kochanymi pieskami. Nazywają się Nala i Luna. Bez tych dwóch istot też nie wyobrażam sobie życia. Staram się  z każdego dnia wyciskać jak najwięcej. Łapać każde możliwości do podróży, odpoczynku czy też dodatkowego doświadczenia w nauce.

Jeśli lubisz działać spontanicznie i nie lubisz nudy jak ja to myślę, że ten blog może cię zainteresować. 

Ten blog jest dla wszystkich ale przede wszystkim poświęcony kobietą. Dziewczyną, którym brak odwagi, siły czy chęci. Które pragną żyć pozytywnie po swojemu. Mężczyzn również zachęcam do przeczytania by uświadomili sobie, że kobieta nie jest przedmiotem. Pragnę w tym blogu zaznaczyć, że trzeba podchodzić do każdego ciała z szacunkiem, ponieważ nie jedno może kryć w sobie blizny. Chcę pisać o wielu tematach związanych z dyskryminacją kobiet, o zabieraniu prawa o decydowaniu o własnym ciele i wiele innych. Ta strona to miejsce, dla osób chcących żyć pozytywnie i przede wszystkim po swojemu.

Pamiętajcie kobietki, że nie trzeba też mężczyzn do szczęścia! Chce pokazać, że nie trzeba mieć męża czy dzieci żeby żyć pełnią szczęścia, ale też posiadając dzieci i męża nie być uwiezioną w domu.

Poradzę sobie ! Jak to ja..

Chciałabym pokazać na tym blogu, że można mieć naprawdę urokliwe życie. Pamiętajcie warto tworzyć wspomnienia poprzez realizowanie celów, marzeń. Chce byście mogli pokochać siebie, swoje ciało. NIE wstydzić się i przede wszystkim NIE BAĆ się pokazać swojego ciała. Kobiece krągłości  nie są  po to by je ukrywać! Pamiętajmy, że nie ma osób idealnych, wiec nie próbujmy gonić za wymaganiami innych. Nikt nie ma prawa nakazywać nam  jak mamy wyglądać lub co możemy pokazać a co nie.